Ana SayfaHakkımızdaBizden HaberlerİletişimKatalog
tr | en
 
Akıllı Ev Otomasyonu
Kablosuz Vinç Kumandaları
Uzaktan Kumandalı Sistemler
Bina Otomasyonu
Sokak Aydınlatma Sistemleri

TEKNOLOJİ ÜRETEN BİR TÜRK FİRMASI; ARLA

Kurulduğu 1993 yılından sonra kendi adına ürünler yapmaya; Uzaktan Kumandalı Cihazlarla başlayan firmamız; bu ürünlere ait tasarım, yazılım, model ve üretimi tamamen kendi tesislerinde gerçekleştirmiştir.

Arge çalışmalarını bu cihazlarla başlatan firmamız; ardından "Kablosuz Vinç Kumanda Sistemlerini", daha sonra da "Akıllı Ev Otomasyon Sistemlerini" geliştirmiştir.

Ürün kalitesi, hızlı servis anlayışı ve teknik çözüm yaklaşımları ile sektörde kendisini kanıtlamış olan firmamız, aydınlatma otomasyonu konusunda binlerce uygulama yapmış; üretim felsefesini, toplum yararına insan hayatını kolaylaştıran ve güvenliği arttıran ürünleri ile buluşturarak, müşterilerimizin yalnızca bugünkü beklentilerini değil, yakın gelecekte olabilecek beklentilerine de daha bugünden teknolojiler üretme vizyonunu üstlenmiştir.

Arge çalışmalarına kesintisiz devam eden firmamız, gelişen teknolojileri yakından izleyerek, ürettiği tüm ürünlerle doğa ve çevreye olan duyarlıdır. Öncelikle enerji tasarrufu, ardından konfor ve kolaylığı insan yaşamının bir parçası haline getirmiştir. Stratejik açıdan, tüm insanlığın makul fiyatlarla bu ürünlere sahip olarak hayatını kolaylaştırmasını benimsemiştir.

 

ISO 9001:2000 REGISTERED COMPANY